ПРАННЯ
СИНТЕТИЧНИХ КИЛИМІВ
З ДОСТАВКОЮ

Виведення плям і запаху безкоштовно
Термін робіт 3-7 днів
Оплата за фактом за результат
Замовляйте прання у професіоналів!

Наші майстри працюють з різними матеріалами – вовною, бавовною, шовком, сизаллю, віскозою, тенселем, акрилом, поліамідом та іншими. Виходячи з цього, підбирається тип засобу, що очищає, а також метод обробки.

Чому хімчистку синтетичних килимів замовляють саме у нас

Постійно підвищуємо професійний рівень

Речі знову як нові

Безпечні миючі засоби

Гарантія результату

Доступні ціни та бонуси

Процедура очищення килимів
1
Огляд
Попередній огляд виробів, рівня забруднень, вибір оптимального методу чищення
2
Очищення
Виконує основне чищення. Нанесення засобів для чищення. Промивання ротерною машиною. Усунення різних плям, у тому числі навіть найскладніших – від кави, жиру, соку, бруду.
3
Сушіння
Занурюємо мокрі килими в центрифугу, де усувається до 95% вологи. Сушимо килими в камері при температурі 35-45°C.
4
Доставка
Пакуємо та доставляємо додому.

«Зручний клінінг»

Подивіться, як ми перемо килими в цеху

Залишіть свій номер телефону
і ми з Вами зв'яжемося!
Або ви можете зателефонувати нам самі:
+38 (068) 588 44 88

Наша робота у справі

Прайс на килими

Синтетика, шерсть
грн/м2
120
Shaggi, пухнасті
грн/м2
140
Висока щільність
грн/м2
140
Віскоза, бамбук, ручної роботи, шовк
догов
Плед, ковдра
шт
400
(Мільйонники, на клейовій основі)
(без наповнювача та пуху)
(короткий ворс)
(високий ворс)
Термін виконання
3-7 днів

Мінімальне замовлення
500 грн

Доставка в обидві сторони
100 грн - місто
150 - 300 грн - область

Додаткові послуги

Оверлок
Виведення плям, що в'їлися
Безкоштовно
Усунення запаху тварин
Кварцювання
грн/м2
15
Мокрі килими після потопу
+50% - 100%
(Знищення всіх інфекцій та мікроорганізмів)
Безкоштовно
від загальної вартості
60
грн/м пог.
Хімчистка синтетичних килимів: особливості, проведення
Килимові покриття прикрашають будинок або квартиру, дарують більше тепла та затишку. Але для гарного самопочуття мешканців, особливо дітей, алергіків, людей похилого віку, вони повинні бути чистими. Професійне миття синтетичного килима із застосуванням спеціальних засобів передбачає ретельне, глибоке очищення матеріалу, видалення плям, у тому числі застарілих, вовни тварин, жуйок. Фахівці виводять будь-які забруднення та пил.

Очистити свій килим самостійно нелегко, адже є ризик назавжди зіпсувати виріб. Синтетика залишатиметься красивою та свіжою лише за умови дотримання ряду умов. Майстри компанії «Зручний клінінг» підбирають засоби, які підходять для конкретного матеріалу. Застосовують сучасне обладнання і завжди досягають якісного результату.
Особливості обробки синтетики
Чистка нерідко входить у капітальне прибирання будинку, квартири. Може проводитися і позапланово, наприклад, при появі свіжих плям. При своєчасному видаленні короткий чи довгий ворс зіпсується не так сильно. Затирати покриття не можна. Локальні забруднення можна видалити лише спеціальними реагентами. Професійна послуга дозволить повернути естетичний вигляд навіть старому виробу, відновити забарвлення.

Хімчистка синтетичного килима в Одесі спеціалістами «Зручний клінінг» проводиться у різних ситуаціях. Професійну обробку рекомендується робити щонайменше раз на рік. Необхідність послуги виникає для господарів перед здаванням квартири в оренду після виселення попередніх клієнтів. Килимові покриття сильно вбирають пил, бруд, сторонні запахи. Подбати про них необхідно, щоб у нових мешканців не виникало неприємних питань.

Прання синтетичного килима в Одесі проводиться за доступними цінами. Процедура буває позаплановою, особливо для сімей з маленькими дітьми. Чим свіжіші плями молока, соку, фломастерів, тим простіше їх вивести. Ціна послуги залежить від розміру ворсу, матеріалу та інших показників. Чистити килим у професіоналів доводиться після ремонту, пожежі, потопу. Послуга періодично необхідна для власників тварин, що линяють.
Як проводиться хімічне чищення
Представники компанії «Зручний клінінг» проводять комплексну роботу, швидко та якісно справляються з поставленими завданнями. Чищення синтетичного килима проводиться у кілька етапів:

  • огляд. Спочатку потрібно оцінити ступінь забруднень, визначити матеріал, зрозуміти, які реагенти безпечно використовувати;

  • основне чищення. Насамперед на поверхню наносять обраний склад, що видаляє бруд і пил. Потім покриття промивають роторною машиною, виводять найскладніші плями, у тому числі ті, що в'їлися;

  • сушіння. Після обробки водою палас кладуть у спеціальну центрифугу. Сушіння проходить при температурі 35–45 градусів. У процесі забирається до 95 % вологи.

Потім чисте, сухе покриття пакують і доставляють додому до замовника.

Підписуйся на нас