ПРАННЯ ВОВНЯНИХ КИЛИМІВ
З ДОСТАВКОЮ

Виведення плам і запаху безкошковно
Термін робіт 3-7 днів
Оплата за фактом за результат
Замовляйте прання у професіоналів!

Наші майстри працюють з різними матеріалами – вовною, бавовною, шовком, сизаллю, віскозою, тенселем, акрилом, поліамідом та іншими. Виходячи з цього, підбирається тип засобу, що очищає, а також метод обробки.

Чому хімчистку вовняних килимів замовляють саме у нас

Постійно підвищуємо професійний рівень

Речі знову як нові

Безпечні миючі засоби

Гарантія результату

Доступні ціни та бонуси

Процедура очищення килимів
1
Огляд
Попередній огляд виробів, рівня забруднень, вибір оптимального методу чищення
2
Очищення
Виконує основне чищення. Нанесення засобів для чищення. Промивання ротерною машиною. Усунення різних плям, у тому числі навіть найскладніших – від кави, жиру, соку, бруду.
3
Сушіння
Занурюємо мокрі килими в центрифугу, де усувається до 95% вологи. Сушимо килими в камері при температурі 35-45°C.
4
Доставка
Пакуємо та доставляємо додому.

«Зручний клінінг»

Подивіться, як ми перемо килими в цеху

Залишіть свій номер телефону
і ми з Вами зв'яжемося!
Або ви можете зателефонувати нам самі:
+38 (068) 588 44 88

Наша робота у справі

Прайс на килими

Синтетика, шерсть
грн/м2
120
Shaggi, пухнасті
грн/м2
140
Висока щільність
грн/м2
140
Віскоза, бамбук, ручної роботи, шовк
догов
Плед, ковдра
шт
400
(Мільйонники, на клейовій основі)
(без наповнювача та пуху)
(короткий ворс)
(високий ворс)
Термін виконання
3-7 днів

Мінімальне замовлення
500 грн

Доставка в обидва кінці 100 грн - місто
150 - 300 грн - область

Додаткові послуги

Оверлок
Виведення плям, що в'їлися
Безкоштовно
Усунення запаху тварин
Кварцювання
грн/м2
15
Мокрі килими після потопу
+50% - 100%
(Знищення всіх інфекцій та мікроорганізмів)
Безкоштовно
від загальної вартості
60
грн/м пог.
Хімчистка вовняного килима
Попри велику кількість штучних покриттів, натуральна вовна все ще має попит. Цей матеріал відрізняється благородною красою, він досить теплий, приємний на дотик. Прання вовняних килимів періодично необхідне, щоб підтримувати естетичність та свіжість виробу. Важливо, щоб у процесі застосовувалися відповідні засоби, нездатні викликати алергію у господарів та зіпсувати чутливий ворс.

Компанія «Зручний клінінг» займається професійним чищенням домашніх килимів. Майстри якісно видаляють неприємні запахи, плями будь-якого походження, що в'їлися, відновлюють привабливий вигляд, яскравість кольорів. Натуральна вовна вимагає дотримання ряду умов, щоб залишатися такою ж красивою через роки. Майстри підбирають реагенти, які підходять для конкретного матеріалу. Використовують сучасне обладнання.
Особливості процедури
Щоб подовжити термін служби вовняного виробу, його потрібно періодично чистити від бруду та пилу. Процес, як правило, проводиться в рамках генерального прибирання будинку, квартири. Буває, що робиться позапланово, наприклад, після ремонту в кімнаті, появи свіжих плям. Послугу замовляють як власники, так і орендарі, наприклад, при вселенні в нову квартиру після колишніх господарів.

Хімчистка вовняного килима сухим способом дозволить повернути красу та свіжість старому покриттю. У натуральному матеріалі в міру експлуатації накопичується багато пилу. У результаті покриття не тільки втрачає початкову яскравість, але стає причиною алергії у мешканців. Регулярне чищення килимового виробу особливо необхідне в сім'ях, де є маленькі діти, люди похилого віку. Це потрібно не лише для чистоти, а й турботи про здоров'я.

Очищення необхідне і в інших ситуаціях. Коли у квартирі живуть курці, залишки диму осідають на ворсі, в'їдаються в нього. Поступово накопичується неприємний запах. Оброблення одним пилососом, навіть дуже потужним, недостатньо, щоб повернути виробу первозданний вигляд. До послуги звертаються і після пожежі або затоплення, коли килимове покриття сильно пошкоджене димом, водою. У ряді випадків його можна відновити при професійному втручанні.
Як відбувається процес
Не варто намагатися видаляти плями самостійно, адже можна зіпсувати матеріал. Прання вовняних килимів в Одесі проводиться за особливою технологією. Завдяки їй виходить відновити навіть сильно постраждале від бруду та пилу покриття. Робота включає такі дії:

  • огляд. Спочатку важливо оцінити стан ворсу, свіжість плям. Залежно від цього вибираються потрібні засоби;

  • нанесення засобу для чищення;

  • промивання у роторній машині;

  • виведення плям, у тому числі складних, що в'їлися;

  • видалення зайвої вологи в центрифузі, сушіння при температурі 34–45 градусів.

Хімчистка вовняних килимів проводиться швидко, з доставкою. Процес займає 3–5 днів. Ціна залежить від довжини ворсу, додаткових послуг. Усунення запаху після тварин – безкоштовно.

Підписуйся на нас