ПРАННЯ КИЛИМІВ ПІСЛЯ ПОТОПУ
З ДОСТАВКОЮ

Виведення плям і запаху безкоштовно
Термін робіт 3-7 днів
Оплата за фактом за результат
Замовляйте прання у професіоналів!

Наші майстри працюють з різними матеріалами – вовною, бавовною, шовком, сизаллю, віскозою, тенселем, акрилом, поліамідом та іншими. Виходячи з цього, підбирається тип засобу, що очищає, а також метод обробки.

Чому хімчистку килимів після потопу замовляють саме у нас

Постійно підвищуємо професійний рівень

Речі знову як нові

Безпечні миючі засоби

Гарантія результату

Доступні ціни та бонуси

Процедура очищення килимів
1
Огляд
Попередній огляд виробів, рівня забруднень, вибір оптимального методу чищення
2
Очищення
Виконує основне чищення. Нанесення засобів для чищення. Промивання ротерною машиною. Усунення різних плям, у тому числі навіть найскладніших – від кави, жиру, соку, бруду.
3
Сушіння
Занурюємо мокрі килими в центрифугу, де усувається до 95% вологи. Сушимо килими в камері при температурі 35-45°C.
4
Доставка
Наші спеціалісти самостійно запакують килим та чистим і сухим доставлять Вам додому.

«Зручний клінінг»

Подивіться, як ми перемо килими в цеху

Залишіть свій номер телефону
і ми з Вами зв'яжемося!
Або ви можете зателефонувати нам самі:
+38 (068) 588 44 88

Наша робота у справі

Прайс на килими

Синтетика, шерсть
грн/м2
120
Shaggi, пухнасті
грн/м2
140
Висока щільність
грн/м2
140
Віскоза, бамбук, ручної роботи, шовк
догов
Плед, ковдра
шт
400
(Мільйонники, на клейовій основі)
(без наповнювача та пуху)
(короткий ворс)
(високий ворс)
Термін виконання
3-7 днів

Мінімальне замовлення
500 грн

Доставка в обидва кінці 100 грн - місто
150 - 300 грн - область

Додаткові послуги

Оверлок
Виведення плям, що в'їлися
Безкоштовно
Усунення запаху тварин
Кварцювання
грн/м2
15
Мокрі килими після потопу
+50% - 100%
(Знищення всіх інфекцій та мікроорганізмів)
Безкоштовно
від загальної вартості
60
грн/м пог.
Хімчистка килимів після потопу
Затоплення квартири – не просто неприємність, а катастрофа, адже від надлишку води псуються техніка, меблі, оздоблення. Неважливо, з чиєї вини це сталося, головне – якнайшвидше усунути наслідки. Миття килимів після потопу – непросте завдання, адже після контакту з рідиною покриття сильно забруднюється. На ньому відкладаються сліди побілки, дрібні частинки, залишки облицювання. Потрібна термінова допомога професіоналів.

Порятунок килимів після залиття водою під силу спеціалістам компанії «Зручний клінінг». Тут працюють з різними матеріалами, прибирають навіть сильні забруднення, що в'їлися, неприємні запахи. Використовують професійні, безпечні засоби, які підходять для натурального чи штучного ворсу. Застосовують інноваційне обладнання, швидко та якісно відновлюють покриття.
Чому варто звернутися до професіоналів
Висушувати килим після потопу в домашніх умовах доведеться довго. Вентилятор чи кондиціонер не допоможе швидко відновити його. Найкращий спосіб – викликати спеціалістів. Поки мокрий виріб лежить, ним не можна ходити, не варто намагатися його пересунути. Це лише посилить негативний ефект. Після усунення наслідків затоплення будинку чи квартири не можна зволікати з чищенням.

Прання килимів після потопу у фабричних умовах дозволить усунути неприємний запах вогкості та затхлості. Комплексна послуга включає також видалення як застарілих плям, так і тих, що нещодавно з'явилися. Майстри допоможуть почистити палас так, щоб не зіпсувати його остаточно та максимально відновити. Ступінь та характер пошкоджень залежать від матеріалу:

  • шовк при намоканні твердне, линяє, його ніжна структура руйнується. Після ретельного сушіння йому потрібне додаткове оброблення спеціальними складами для відновлення м'якості та захисту від руйнувань;

  • віскоза, особливо синя та червона, сильно линяє. Потрібно робити хімічну чистку за особливою методикою, щоб уникнути подальшого псування покриття;

  • товстий ворс при контакті з вологою стає важчим. Якщо поводитися з ним неакуратно, волокна почнуть ламатися. Сушіння такого виробу вимагає чимало часу та сил.

Хімчистка килимів після потопу в Одесі проводиться із застосуванням сучасних, ефективних способів. Вартість послуги залежить від матеріалу. Для сушіння та інших дій знадобиться небагато часу. Готовий виріб привозять додому у пакуванні.

Підписуйся на нас