Висушувати килим після потопу в домашніх умовах доведеться довго. Вентилятор чи кондиціонер не допоможе швидко відновити його. Найкращий спосіб – викликати спеціалістів. Поки мокрий виріб лежить, ним не можна ходити, не варто намагатися його пересунути. Це лише посилить негативний ефект. Після усунення наслідків затоплення будинку чи квартири не можна зволікати з чищенням.
Прання килимів після потопу у фабричних умовах дозволить усунути неприємний запах вогкості та затхлості. Комплексна послуга включає також видалення як застарілих плям, так і тих, що нещодавно з'явилися. Майстри допоможуть почистити палас так, щоб не зіпсувати його остаточно та максимально відновити. Ступінь та характер пошкоджень залежать від матеріалу:
- шовк при намоканні твердне, линяє, його ніжна структура руйнується. Після ретельного сушіння йому потрібне додаткове оброблення спеціальними складами для відновлення м'якості та захисту від руйнувань;
- віскоза, особливо синя та червона, сильно линяє. Потрібно робити хімічну чистку за особливою методикою, щоб уникнути подальшого псування покриття;
- товстий ворс при контакті з вологою стає важчим. Якщо поводитися з ним неакуратно, волокна почнуть ламатися. Сушіння такого виробу вимагає чимало часу та сил.
Хімчистка килимів після потопу в Одесі проводиться із застосуванням сучасних, ефективних способів. Вартість послуги залежить від матеріалу. Для сушіння та інших дій знадобиться небагато часу. Готовий виріб привозять додому у пакуванні.