ПРАННЯ КИЛИМІВ ШЕГІ
З ДОСТАВКОЮ

Виведення плям та запаху безкоштовно
Термін робіт 3-7 днів
Оплата за фактом за результат
Замовляйте прання у професіоналів!

Наші майстри працюють з різними матеріалами – вовною, бавовною, шовком, сизаллю, віскозою, тенселем, акрилом, поліамідом та іншими. Виходячи з цього, підбирається тип засобу, що очищає, а також метод обробки.

Чому хімчистку килимів шегі замовляють саме у нас

Постійно підвищуємо професійний рівень

Речі знову як нові

Безпечні миючі засоби

Гарантія результату

Доступні ціни та бонуси

Процедура очищення килимів
1
Огляд
Попередній огляд виробів, рівня забруднень, вибір оптимального методу чищення
2
Очищення
Виконує основне чищення. Нанесення засобів для чищення. Промивання ротерною машиною. Усунення різних плям, у тому числі навіть найскладніших – від кави, жиру, соку, бруду.
3
Сушіння
Занурюємо мокрі килими в центрифугу, де усувається до 95% вологи. Сушимо килими в камері при температурі 35-45°C.
4
Доставка
Пакуємо та доставляємо додому.

«Зручний клінінг»

Подивіться, як ми перемо килими в цеху

Залишіть свій номер телефону
і ми з Вами зв'яжемося!
Або ви можете зателефонувати нам самі:
+38 (068) 588 44 88

Наша робота у справі

Прайс на килими

Синтетика, шерсть
грн/м2
120
Shaggi, пухнасті
грн/м2
140
Висока щільність
грн/м2
140
Віскоза, бамбук, ручної роботи, шовк
догов
Плед, ковдра
шт
400
(Мільйонники, на клейовій основі)
(без наповнювача та пуху)
(короткий ворс)
(високий ворс)
Термін виконання
3-7 днів

Мінімальне замовлення
500 грн

Доставка в обидві сторони
100 грн - місто
150 - 300 грн - область

Додаткові послуги

Оверлок
Виведення плям, що в'їлися
Безкоштовно
Усунення запаху тварин
Кварцювання
грн/м2
15
Мокрі килими після потопу
+50% - 100%
(Знищення всіх інфекцій та мікроорганізмів)
Безкоштовно
від загальної вартості
60
грн/м пог.
Хімчистка килимів Шеггі
В інтер'єрах сучасних квартир та будинків часто зустрічаються килимки з довгим пухнастим ворсом. Такі вироби називаються шеггі та багатьом подобаються завдяки привабливому вигляду, м'якості, оригінальності. Виготовляються з натурального або синтетичного матеріалу з довжиною ворсинок 25–70 мм. Чищення килимів шеггі – непросте завдання, адже в них сильно забиваються, застрягають дрібні забруднення, частки пилу. Найкраще звернутися до професіоналів.

Спеціалісти компанії «Зручний клінінг» надають комплексні послуги з хімічного чищення килимів. Працюють з різними матеріалами, використовують лише якісні, безпечні реагенти. У процес залучене сучасне обладнання. Робота включає також видалення неприємного запаху, виведення плям, сушіння та доставку додому в упакованому вигляді.
Які головні особливості процесу
Килимок з довгим ворсом гарний та підходить для будь-якого приміщення. Але доглядати його непросто. Його волокно є прямими або крученими нитками, вшитими в основу покриття. Чищення такого виробу в домашніх умовах не рекомендується. За відгуками, у такому разі на місці впливу ворсинки просідають, через що сильно страждає естетичність. Тому оброблення повинно проводитись лише у фабричних умовах.

Миття килимів Шеггі за участю професіоналів дозволить позбутися будь-яких забруднень. В результаті виріб виглядатиме як новий, знову порадує пухнастістю, яскравим кольором. Пилососу недостатньо для повноцінного догляду. Мити довгий ворс доводиться часто, адже в ньому швидко акумулюються сміття та пил. Вони осідають глибоко, ближче до підкладки. Під впливом вологи всередині розмножуються бактерії.

Хімчистка килимів Шеггі в Одесі завжди забезпечує хороший, стійкий результат. Якщо за таким покриттям не доглядати, воно не просто втрачає привабливий вигляд. У ньому з'являються пилові кліщі, які разом з іншими шкідливими мікроорганізмами викликають неприємний, затхлий запах. Позбутися його допоможе тільки професійне оброблення із застосуванням відповідних, екологічних засобів.
Як проводиться процедура
Компанія «Зручний клінінг» проводить також чистку м'яких меблів, салонів автомобілів, покриття для підлоги різного типу. Забезпечить привабливий та свіжий вигляд виробу. Хімчистка килимів з високим ворсом в Одесі завжди починається з перегляду. Потрібно визначити характер забруднень, вибрати відповідні склади для обробки.

Наступні етапи:

  • на поверхню наноситься обраний засіб для чищення;

  • промивання роторною машиною;

  • виведення плям, у тому числі застарілих, незрозумілого походження;

  • видалення до 95 % вологи у центрифузі;

  • сушіння в камері при температурі 35–45 градусів.

Після оброблення довгий ворс знову стане таким же м'яким та пухнастим, як раніше. Легко видаляються навіть важкі плями, наприклад від кави, крові, вина. Послуга також включає доставку упакованого килима на домашню адресу замовника. Ціна залежить від розмірів покриття та додаткових робіт.

Підписуйся на нас