Прання ковдр - Одеса

Прання крупногабаритних речей які не можливо випрати в домашніх умовах
С доставкою по місту та області

Наші майстри працюють з різними матеріалами – флісом, віскозою, шерстю, акрилом, бавовною. Виходячи з цього, підбирається тип засобу, що очищає, а також метод обробки.

Чому хімчистку
ковдр замовляють у нас

Постійно підвищуємо професійний рівень

Речі знову як нові

Безпечні миючі засоби

Гарантія результату

Доступні ціни та бонуси

Процедура очищення ковдр
1
Огляд
Попередній огляд виробів, рівня забруднень, вибір оптимального методу чищення
2
Очищення
виконання основного чищення, усунення різних плям, у тому числі і навіть найскладніших – від кави, жиру, соку
3
Знезараження
Дезінфекція від бактерій, застосовуючи парообробку;
4
Сушіння виробу
Виконується за допомогою спеціальних машин

«Зручний клінінг»

Вартість послуг

Плед 1,5 розмір
350
Плед 2,0 розмір
400
Ковдра 1,5 розмір (синтепон)
350
Матрац ортопедичний 1,5
400
грн/шт.
Куртка синтепон більше 70см
400
400
Куртка синтепон до 70см
370
грн/шт.
грн/шт.
грн/шт.
400
грн/шт.
грн/шт.
грн/шт.
грн/шт.
Матрац ортопедичний 2,0
170
Подушка (синтепон)
Ковдра 2.0 розмір (синтепон)
Дитяча куртка
грн/шт.
300
грн/шт.
Іграшка (в залежності від розміру)
від 250 до 1000
грн/шт.
Лежанки для домашніх улюбленців
від 250 до 1000
грн/шт.
Доставка в обидва кінці 100 грн - місто
150 - 300 грн - область

Мінімальне замовлення
500 грн

Хімчистка ковдр: особливості, способи проведення

Для комфортного та здорового сну потрібна періодична хімчистка ковдр. Вона необхідна для будь-якого виробу, який постійно використовується протягом тривалого часу. У результаті експлуатації в ньому накопичуються частинки пилу, бруду, які погіршують самопочуття людини. Це найпоширеніша причина розвитку астми, алергії, особливо в дітей. Якісне регулярне чищення сприяє здоровому повноцінному сну, збільшує термін служби постільних приналежностей.

Прати ковдру вдома не лише незручно, а й дуже проблематично. Потрібно правильно вибрати температуру води, засіб для миття, що підходить для певного наповнювача, сушити так, щоб виріб не деформувався. При неправильному догляді навіть найм'якіша й найдорожча модель стане жорсткою, негарною. Наша компанія в Одесі пропонує повний комплекс послуг із професійного чищення ковдр.

Особливості процеса


Хімчистка — процедура ретельного очищення виробу від пилу, бруду, плям, видалення неприємного запаху. Несвіжа ковдра псує сон, сильно погіршує самопочуття. Зазвичай тільки в такий спосіб вдається повернути їй привабливий вигляд і приємний аромат із повним збереженням форми без псування наповнювача. Проводиться також для пледів, виготовлених із різних матеріалів.

Професійний клінінг-сервіс гарантує швидкість та високу якість роботи. Самостійне прання навіть невеликої ковдри забирає багато часу, сил, але не завжди дає бажаний результат. Варто довірити роботу професіоналам, котрі мають необхідне обладнання та якісні розчини для чищення. Фахівці використовують порошки, засоби для конкретних матеріалів і наповнювачів, а також для виведення плям.


Як відбувається хімчистка

Усе залежить від типу виробу. Якщо для цього необхідні органічні розчинники, прання проводиться в машині з перхлоретиленом. Вибирається відповідна програма (у спеціалізованому обладнанні передбачені конкретні режими для таких завдань). Перед чищенням потрібно переконатись, що річ не порвана, відсутні зачепи. Є нюанси щодо видалення плям. Наприклад, на вовні чи рослинному наповнювачі процедура виконується лише методом загального зачищення препаратами.

Якщо матеріал може контактувати з водою, не варто мити його у ванній кімнаті. Домогтися успіху не вдасться. Непрофесійне втручання призводить до сумних наслідків:

  • на поверхні ковдри з'являються розводи;

  • виріб погано та повільно сохне, сильно розтягується, псується;

  • чується неприємний запах вогкості, застояної води.

Для покриттів, що витримують вологу обробку, у нашій компанії використовуються гіпоалергенні засоби для чищення. Потім ковдру чи плед сушать із використанням спеціальної програми. Це не потребує багато часу.

Відмінності в проведенні процедури залежно від матеріалу ковдри

Це найголовніший критерій, що безпосередньо впливає на процедуру чищення та вибір відповідних засобів. Фахівці підкажуть, яке рішення буде оптимальним, знаючи, з якого матеріалу виготовлений виріб.

Для вовняної ковдри

Найкращий спосіб видалення пилу та забруднень — хімчистка або професійне прання в машині. Тут є кілька важливих нюансів:

  • вода під час прання повинна бути холодною — не вище 30 градусів. В іншому випадку шерсть сильно стягнеться, виріб стане набагато меншим за розміром;

  • віджимання не рекомендується. Викручувати вовняні моделі не можна навіть руками;

  • для сушіння в нашій компанії використовується спеціальне обладнання.

Послуга хімчистки дозволяє повністю зберегти зовнішній вигляд та характеристики вовни, дає можливість простіше та ефективніше видалити плями та інші забруднення.

Як прати пухову ковдру

З нею в домашніх умовах справлятися найскладніше. Якщо подивитися на бирку, стане зрозуміло, що для більшості пухових виробів дозволено лише сухе чищення. Провести його грамотно та професійно зможуть лише досвідчені фахівці. Знадобляться гіпоалергенні засоби. Якщо обмежень на бирці немає, дозволяється прання в делікатному режимі без віджиму.

Чищення синтетичної ковдри

Власникам такого виробу найлегше за ним доглядати. Синтетика не збивається, тому ковдру без проблем можна прати в машині. Важливо дотримуватися рекомендацій виробника щодо температури води, віджиму, полоскання. Матеріал чутливий до високих температур. Тому, якщо вказано 30 градусів, не можна прати при 40 °C. Але навіть за відсутності особливих вимог у домашніх умовах легко припуститися помилки й назавжди зіпсувати виріб.

Для ватної ковдри

Вдома випрати її практично нереально, тому варто відразу замовити хімчистку з вивозом. Достатньо одного прання в машині навіть при мінімальній температурі й без віджиму, щоб ватний наповнювач сильно відволожився та втратив усі свої властивості. Непрофесійні втручання негативно впливають на зовнішній вигляд такої моделі. Відновити її потім уже не вдасться.

Яка послідовність процесу

Завдання спеціалістів компанії «Республіка чистоти» — провести якісну хімчистку, сушіння ковдри чи пледу з урахуванням усіх вимог виробника. Наші співробітники використовують професійне очисне обладнання та сушильні камери. Відразу при зверненні клієнта виріб оглядається. До уваги береться інформація на ярлику, ступінь забруднення. Залежно від цих показників пропонуються дешевші або дорожчі методики.

Після огляду спочатку за допомогою спеціальних засобів видаляють пил і дрібний бруд, потім проводять зачищення спеціальними препаратами. Це необхідно, щоб повернути ковдрі або пледу колір, яскравість, приємний запах, видалити плями. Потім залежно від маркування проводиться дезінфекція, суха або глибока аквачистка із застосуванням води.

У ціну за хімчистку ковдри чи пледу входить також подальше провітрювання та сушіння. Завдяки спеціальному обладнанню для цього не треба багато часу. Доставка за адресою, вказаною клієнтом, здійснюється безкоштовно.


Залишіть свій номер телефону
і ми з Вами зв'яжемося!
Або ви можете зателефонувати нам самі:
+38 (068) 588 44 88